Новини » Політика 25 серпня, 2012, 19:10
Україна хоче бути спостерігачем у Шанхайській організації співробітництва

Україна зацікавлена разом з Російською Федерацією вийти на ринки азійського регіону зі спільно виготовленою високотехнологічною продукцією.

Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним у Сочі, – інформує прес-служба Президента.

«Якщо говорити про перспективу, – що для нас зараз найбільш вигідно разом робити для того, щоб отримати ринки збуту товарів, то це – високотехнологічна продукція», – сказав Віктор Янукович.

За словами глави держави, виробництво високотехнологічної продукції є важливою складовою зростання економіки. «Ми зацікавлені об’єднати зусилля для того, щоб ми з вами могли працювати на ринках третіх країн, передусім СНД», – сказав В.Янукович, звертаючись до свого російського колеги. Президент зауважив, що Росія більш адаптована до азійських ринків, оскільки є членом азійських економічних структур.

«Ми хотіли б, щоб ви виступили одним із наших партнерів в Шанхайській організації співробітництва. Ми хотіли б стати спостерігачами в цій організації для того, щоб мати можливість брати участь у тих інтеграційних процесах, які в ній відбуваються», – зазначив глава держави.

У свою чергу президент Росії зауважив, що для України сьогодні дійсно важливим є пошук ринків збуту товарів за рахунок азійського ринку, який зараз активно розвивається. «Скоро в Росії відбудеться саміт АТЕС – всіх держав, які розташовані на березі Тихого океану. Ми із задоволенням вас не тільки поінформуємо, але й найдетальнішим чином розповімо про всі перспективи і можливості», – сказав президент РФ.

За його словами, для економіки України було б дуже корисним, якщо б вдалося знайти форму спостереження з боку України за цим важливим об’єднанням.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:19 :48