Новини » Львів 23 серпня, 2012, 13:55
Богдан Козак: Незалежність треба утверджувати і захищати

Депутат Львівської обласної ради Богдан Козак напередодні найбільшого з державних свят привітав мешканців Львівщини.

Про це IA ZIK повідомила прес-служба депутата.

«Шановні українці! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України.

Цього року ми святкуємо двадцять першу річницю відколи Українська держава здобула незалежність – те, за що споконвічно боролися наші славні предки. Доля не була до нас поблажливою, в Україні постійно прагнули панувати завойовники. Та по при все, українці боролися за право бути господарями на власній землі. Їх непохитна віра та незламність дала свої плоди: і зараз ми можемо гордо називатися громадянами незалежної Української держави.

Але здобути незалежність це лише частина справи. Треба вміти її утверджувати і захищати. Спілкуючись державною мовою, навчаючи дітей українських звичаїв, вивчаючи історію рідного краю – ми утверджуємо незалежність України. Обираючи до парламенту гідних представників – ми її захищаємо. Пам’ятаймо про це! Бо кожен з нас має вплив на те, що відбувається в нашій державі. Сьогодні від патріотизму і від вибору кожного залежить майбутнє України, її розвиток та процвітання. Тож будьмо пильними.

У цей святковий день від щирого серця й від усієї душі зичу Вам національного відродження, економічного зростання, культурного та духовного піднесення. Слава Україні!»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:37 :53