Новини » Львів 21 серпня, 2012, 9:27
Пукшин підписав присягу про вступ до «Батьківщини» у новому парламенті

Кандидат у народні депутати України по 125-му виборчому окрузі Львівської області Ігор Пукшин учора, 20 серпня, в прямому ефірі ток-шоу «Прямим текстом» на телеканалі ZІК підписав Присягу про вступ до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України VII скликання у разі його обрання народним депутатом України.

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба Ігоря Пукшина.

Серед інших зобов’язань, які бере на себе Ігор Пукшин, слід виокремити такі:

- захищати статус української мови як єдиної державної;

- неухильно виконувати рішення фракції та дотримуватися фракційної дисципліни;

- зробити все від мене залежне для якнайшвидшого звільнення України від кримінального окупаційного режиму Януковича;

- голосувати за закон про процедуру імпічменту президента, за сам імпічмент Віктора Януковича, а також за закон про порядок відкликання народного депутата;

- докласти всіх своїх зусиль для звільнення з-за ґрат політичних в’язнів: лідера Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших.

Подаємо тест Присяги повністю:

«Я, Пукшин Ігор Гелярович, беру на себе зобов’язання в разі мого обрання вступити до фракції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та ані юридично, ані фактично не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

Обіцяю неухильно дотримуватися Конституції України, відстоювати соборність, незалежність та національні інтереси України, дбати про добробут українського народу, захищати статус української мови як єдиної державної, права і свободи кожного громадянина, шанувати нашу історію, культуру і традиції, неухильно виконувати рішення фракції та дотримуватися фракційної дисципліни.

Вважаю своїм обов’язком зробити все від мене залежне для якнайшвидшого звільнення України від кримінального окупаційного режиму Януковича, для чого присягаю голосувати за закон про процедуру імпічменту президента, за сам імпічмент Віктора Януковича, а також за закон про порядок відкликання народного депутата.

Обіцяю докласти всіх своїх зусиль для звільнення з-за ґрат політичних в’язнів: лідера Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших. Беру на себе зобов’язання робити все необхідне для припинення в Україні політичних репресій та повернення країни на європейський демократичний шлях розвитку.

Перед Господом Богом та перед Українським народом публічно присягаю дотримуватися цих зобов’язань».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:17 :31