Новини » Львів 15 серпня, 2012, 16:53
У Золочеві завершився крайовий всеукраїнський вишкільний табір пластунів

Сьогодні біля каплички Золочівського замку відбулося урочисте закриття крайового всеукраїнського вишкільно-виховного табору «Легіон – 15».

Учасників табору з усієї України із закінченням таборування на теренах Золочівщини та з нагоди 100-річчя НСОУ «Пласт» привітав голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на заступника голови Золочівської РДА Романа Сухецького.

За його словами, після урочистого закриття ВВВТ «Легіон -15» для учасників було проведено екскурсії у Китайському і Королівському палацах Золочівського замку. Згодом пластуни відбули у Єдиний навчальний центр внутрішніх військ УМВСУ, що знаходиться у м. Золочів, де   ознайомились з умовами проходження військової служби, побуту, бойової та фізичної підготовки, а також зі зразками стрілкової зброї.

Після цього для членів НСОУ «Пласт» – учасників табору «Легіон – 15» прозвучав військовий марш, під звуки якого вони вирушили пішим походом на залізничну станцію у с. Княже,  де потягом відбудуть до Львова на урочисті ювілейні заходи з нагоди 100-річчя НСОУ «Пласт». По дорозі пластуни мають ознайомитися з пам'ятними місцями Золочівщини – сказав Роман Сухецький.

Також, за його словами, через те, що табір проводився у надзвичайно складних погодніх умовах, з 65 учасників троє пластунів через хворобу вибули дочасно з крайового всеукраїнського вишкільно-виховного табору «Легіон – 15», що розташувався на березі р. Західний Буг поблизу с. Сасів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:48 :54