Новини » Львів

У Львові смердить не Полтва, а продажні пристосуванці, – депутат

У Львові смердить не Полтва, а «продажні псевдоукраїнські пристосуванці».

Про це 9 серпня на зборах депутатів та громадськості біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові заявив депутат ЛМР від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

Говорячи про загрози, пов’язані з ухваленням мовного закону Колесніченка-Ківалова, він зазначив, що треба бути перед собою чесними, адже ця проблема почалася не сьогодні.

«Україна страждає всі двадцять років», – заявив депутат. За його словами, сьогодні щоб захистити українську мову й Україну недостатньо «розірвати вишиванку на волохатих грудях». Михальчишин заявив, що треба діяти так, як діяли в Києві біля Українського дому, коли російськомовний «Беркут» від них «давав дьору».

Він також зазначив, що зараз не бракує гострих, радикальних гасел, але влада їх не боїться, бо «віртуальна політика підмінила реальну».

Як сказав Михальчишин, у Львові сьогодні смердить не Полтва, а «зрада, підлабузництво, пристосуванство, зміна принципів і відсутність моралі».

Крім того, він додав, що захист української мови буде відбуватися не в парламенті, а на вулицях і майданах українських міст.

Loading...