Новини » Політика 8 серпня, 2012, 10:07
Горбаль, який був упевнений, що піде по списку ПР, опинився за бортом

Сьогодні народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль подав документи на реєстрацію кандидатом у депутати по мажоритарному округу. Партія не висунула його ані по партійному списку, ані серед мажоритарників, тому Горбаль вирішив йти самовисуванцем.

Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

За словами політика, шукати пояснення, чого керівництво не включило його у список, він не став. «Чому мене немає в партійному списку, це напевне питання не до мене, а до самої партії. Я не хочу це жодним чином коментувати і навіть не хочу на цьому заморочуватись. Відповіді на це запитання я для себе не шукав», – розповів він.

«Певний час роздумував, чи залишатись мені у політиці, чи ні, – додав Горбаль. – Прийняв рішення залишитися. З огляду на те, що вважаю, є кілька речей, які я не доробив. Зокрема, я був активним учасником дискусії щодо столиці, а ми не повертались до розробки повноцінної редакції закону про столицю».

Також Горбаль намагатиметься врегулювати церковні питання. «Друге, що сприяло самовисуванню, і певній незалежності від політичних партій, це церковне питання, врегулювання питання реституції церковного майна з огляду на рекомендації Ради Європи, а також моє бачення цього питання. Сподіваюсь, що наступне скликання зможе без політики конструктивно підійти до цього питання», – додав він.

Також, з огляду на свій фах, Горбаль має сподівання брати участь у розробці економічних рішень парламентом. «Є надія, що наступний парламент буде більш живий, ніж цей. Перебуваючи у лавах цього парламенту, певне розчарування від депутатської діяльності напевно отримав кожен депутат, якщо він щирий у цьому зізнанні», – каже політик.

Конкурентами на окрузі Горбаля є 12 кандидатів. Зокрема, за словами політика це: Алла Шлапак, Генадій Балашов, Микола Гончар, Олександр Кондратьєв, колишній депутат Київради, адвокат Сергій Конов, Ярослав Діденко від блоку Кличка і Олександр Ємець від Об’єднаної опозиції.

Відповідаючи на запитання про те, чи була у політика розмова із керівництвом партії про його ініціативу, адже усіх самовисуванців керівництво пообіцяло карати, і чи буде він надалі працювати з «регіонами», Горбаль зазначив: «Ну на моїй же зарплатні це не позначиться? Я не проводив жодних консультацій, окрім друзів, з’їздив помолився у Почаїв і прийняв таке рішення. Зараз здав документи, зареєструюсь, а далі вже буде зрозуміло, у якому напрямку працювати».

Нагадаємо, 3 липня у Львові Василь Горбаль заявив, що йтиме на вибори до ВРУ України за списком Партії регіонів. Водночас, за його словами, йому надходили пропозиції йти по мажоритарному округу на Львівщині і по м. Києву, та він балотуватиметься, все-таки, за списком. «З огляду на те, що я з 2002 року є у ВРУ, обирався по мажоритарному округу в м. Києві, у мене залишаються пропозиції балотуватися і у м. Києві, але я буду балотуватися за списком Партії регіонів», – додав Горбаль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 14:53 :54