Новини » Львів 30 липня, 2012, 12:45
На Львівщині завершилось грандіозне молодіжне дійство «Франко фест»
  • 27-29 липня 2012 р. Фестиваль «Франко Фест» у с. Нагуєвичі на Львівщині
  • 27-29 липня 2012 р. Фестиваль "Франко Фест" у с. Нагуєвичі на Львівщині
  • 27-29 липня 2012 р. Фестиваль «Франко Фест» у с. Нагуєвичі на Львівщині. Виступ гурту "Один в каное" на літературній сцені
  • 27-29 липня 2012 р. Фестиваль «Франко Фест» у с. Нагуєвичі на Львівщині
  • 27-29 липня 2012 р. Фестиваль «Франко Фест» у с. Нагуєвичі на Львівщині. Гості фестивалю гуляють подвір'ям садиби-музею родини Івана Франка

Сьогодні, 30 липня, у Нагуєвичах завершилось грандіозне молодіжне дійство – фестиваль «Франко фест».

Про це передає кореспондент ІА ЗІК.

Учорашній фестивальний день, який розпочався Богослуженням, був насичений різноманітними заходами. Працювало три сцени. На фольклорній виступали самодіяльні колективи Дрогобицького району, на мистецько-театральній відбулися лекція свободи Тараса Возняка, літературна лекція Андрія Содомори, грали оркестр Бобовата, Сергій Василюк, Zapaska, а на музичній сцені, яка, як і у попередні два дні, зібрала найбільшу аудиторію, виступали «Піккардійська терція», Йорий Клоц, Мері, От Вінта, Гайдамаки.

«Три дні родинне село Івана Франка було епіцентром української культури та мистецтва, – каже один з організаторів фестивалю, директор видавництва «Коло» Микола Походжай.  – Ми зробили усе для того, щоб юнаки і юнки, які прибули з різних регіонів України, мали змогу дешево та якісно відпочити, познайомитися з цікавими людьми, знайти нових друзів, поринути в атмосферу дитинства, закохану юність та досвідчену зрілість українського генія Івана Франка».

Чітко працювали служби, які забезпечували чистоту і порядок. Постійно у наметовому містечку стояла автомобільна цистерна з водою, напоготові були дві карети швидкої допомоги, щодня вивозили сміття. На високому рівні була організована охорона правопорядку. Особливо багато роботи було у працівників автоінспекції,  адже щодня на фестиваль приїжджало приблизно тисяча автомобілів.

Нагуєвичі ще ніколи одночасно не збирали стільки людей. Зі слів організаторів, за три дні фестиваль відвідало приблизно 45 тисяч чоловік.

У цей час його учасники покидають наметове містечко і вирушають додому, а волонтери приступили до прибирання території. До Нагуєвич регулярно подають автобуси, які везуть людей як до Дрогобича, так і до Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 22:08 :20