Новини » Львів 30 липня, 2012, 9:04
Книга рекордів України зафіксувала на «Франко фесті» два рекорди

28 липня, у другий день фестивалю «Франко фест», що проходить у родинному селі Івана Франка Нагуєвичах (Львівська область), експерти оголосили про встановлення двох рекордів України, які занесено до Книги рекордів України.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Рекордом України визнано художню інсталяцію – 8-метрову піраміду з малюнків за творами Івана Франка, намальованих на полотні відомими художниками спеціально для фесту. У її розмалюванні також брали участь усі охочі. Координував перфоманс знаний художник Лев Скоп. Він першим на фестивалі отримав диплом Книги рекордів України. Відтак відбулося колективне читання вірша Івана Франка «Ой ти дівчино з горіха зерня», у якому взяло участь 30 000 тисяч чоловік, що було визнано рекордом України, його організаторів також нагороджено дипломами.

Цього дня на великій сцені виступали гурти Меріленд, Ювелір, Веремій, Rock-H, КоралЛі, Тартак,

Запрацювала сцена народних колективів, на якій виступили учасники художньої самодіяльності Стрийського і Миколаївського району.

Особливо цікавою була «Ніч в музеї» під час якої гості, смакували чорну каву, гаряче вино та слухали романтичну та релаксуючу музику молодих виконавців. Досвідчені українські літературознавці розповідали відвідувачам про Франка, вели зацікавлений діалог з учасниками заходу. Відтак розпочалася поетична частина «ночі», яка тривала до ранку.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:22 :05