Новини » Спорт 28 липня, 2012, 15:21
Відкриття Олімпійських ігор у Лондоні перетворили на казкову феєрію

У Лондоні пройшла казкова церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор 2012 року. За майже 4-годинним шоу спостерігали 80 000 глядачів на стадіоні та понад 4 млрд людей загалом.

Про це повідомляє ТСН.

У шоу, яке режисував Дені Бойл, були використані епізоди з історії Великобританії. Їх перемежовували музичними, танцювальними і мультимедійними фрагментами. Так, актор, що виконував роль королеви Єлизавети, спустився на олімпійський стадіон, стрибнувши з парашутом, а в шоу можна було почути різних кіношних героїв, зокрема, Джеймса Бонда і Волан-де-Морта.

BBC підготувала репортаж про те, як це шоу готувалося, аби все вдалося доладно.

За задумом режисерів, костюми повинні були уособлювати дух Сполученого Королівства

Про те, як проходив відбір учасників і репетиції церемонії відкриття і закриття Олімпійських Ігор, розповіла Ірина Данилова – одна з учасниць урочистої ходи на лондонському стадіоні Уемблі.

«Все почалося в серпні 2011 року. По всьому Лондоні висіли плакати, що закликали людей бути учасниками «Найбільшого шоу на Землі». Розсилалася електронна пошта, по радіо оголошували, що Дені Бойл шукає 10000 волонтерів для церемонії відкриття і закриття Олімпійських Ігор.

Все проходило з неймовірним ентузіазмом – дружелюбно і просто. Волонтерів наполегливо просили не розповідати про те, що конкретно вони робили на кастингу.

Було 11 репетицій для церемонії відкриття Олімпійських Ігор і 5 – для закриття. На час перших репетицій частина декорацій вже були на стадіоні – дуб, дзвін, газони з польовими квітами. «Світ, створений Дені Бойлом, і є та сама справжня Британія», – кажуть очевидці.

Останні 5 репетицій вважалися генеральними – з усіма волонтерами, світлом, музикою і операторами. Репетиції шоу проходили при будь-якій погоді. У дощовиках, в гумових чоботях під проливним дощем, але волонтери доводили до ідеалу виконання програми. Стилісти, перукарі, кравці і багато хто з керівників є волонтерами, працюють з 8 ранку до 12 ночі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:52 :33