Новини » Події 24 липня, 2012, 12:43
У червні-липні на морях у Криму загинула 21 людина. МНС просить бути пильними

Останнім часом в Криму склалася вкрай напружена ситуація із кількістю загиблих людей на воді. Через грубе порушення правил поведінки на воді, лише з початку року у внутрішніх водоймах, в Чорному та Азовському морях Криму загинули 32 людини, з них 21 протягом червня-липня.

Про це 24 липня повідомляє ГТУ МНС в Криму.

Як сказано у повідомленні, співробітники МНС постійно проводять роз’яснювальну роботу серед жителів та гостей півострова про правила безпеки на воді. Зокрема застерігають відпочивальників на пляжі бути пильними, не вживати алкогольні напої, наглядати за дітьми, дотримуватися елементарних правил поведінки під час купання. Окрім того, на території Автономії встановлено 35 біл-бордів соціальної реклами на тему попередження загибелі людей на водних об’єктах. Велика допомога в попередженні загибелі людей на воді надається представниками ЗМІ, які висвітлюють цю інформацію на власних сайтах, в газетах, на телебаченні та радіо.

Як свідчить детальний аналіз випадків утоплення, більшість з них трапилася саме в місцях, де купання заборонено. Так, 9 липня в селищі Героївське (Керч) потонув житель Ленінського району. Він з приятелем після розпивання спиртного відправився на дикий пляж. Під час купання зник з поля зору. Тіло загиблого було знайдено в 100 метрах від берега.

МНС застерігає громадян: дотримання елементарних правил безпеки може врятувати ваше життя. Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не залізайте на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети. Не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд і в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми. Небезпечно організовувати ігри на воді пов’язані з пірнанням, захватом тих, хто купається. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відпочиваючи разом з дітьми, не варто залишати їх без нагляду. Необхідно уникати купання в затоплених кар’єрах, каналах, озерах, пожежних водоймах, ставках і інших водоймах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 22:48 :47