Новини » Львів 17 липня, 2012, 17:22
У Львові притулок для бездомних тварин буде на відстані 2 км від будинків

Притулок збудують у промисловій зоні Рясного-1 у районі вулиць Шевченка та Брюховецької. Розмір земельної ділянки під будівництво становить 4 га. З метою розробки якісної документації на конкурс із визначення проектанта заплановано відвідати притулок у Польщі.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Першочерговим завданням є розробка проектно-кошторисної документації будівництва. На це буде виділено 700 тисяч гривень. За словами начальника управління житлового господарства ЛМР Юрія Гольця, якщо цього року буде розроблений проект будівництва, то через 2-3 роки при необхідному фінансуванні притулок збудують.

«Великий об’єкт, велика територія – відповідно великим має бути й інженерне забезпечення. Щоб це все функціонувало, потрібні кошти. Ми розраховуємо, що з міського бюджету щорічно потрібно буде близько 800 тис. грн. на утримання притулку. Решта коштів буде залучатися як гранти. Громадські організації допомагатимуть збирати кошти від спонсорів», – розповідає Юрій Голець.

В управлінні житлового господарства ЛМР розповідають, що притулок заплановано побудувати у форматі комплексного закладу: вольєри для приблизно 500 собак та 100 котів; ветеринарна клініка та аптека; зоомагазин; крематорій для утилізації решток тварин; зооринок; готель для тварин; конференц-зал для проведення різноманітних заходів з метою підвищення рівня свідомості населення щодо правильного та гуманного поводження з тваринами. Також у притулку надаватимуть різні послуги з догляду за домашніми улюбленцями – мийка, стрижка. Крім того, з тваринами притулку будуть працювати кінологи.

«Притулок – це крок на зустріч цивілізації, крок від варварства. Яким він буде в майбутньому, від нас залежить. Ми прикладемо усіх зусиль, щоб він був гуманним», – говорить член Західноукраїнського товариства захисту тварин Юрій Микитюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 22:45 :36