Новини » Суспільство 4 липня, 2012, 15:28
Більшість українців вважають «мовний» закон передвиборчим кроком ПР, – опитування

Більшість українців вважають прийняття Верховною Радою скандального «мовного» законопроекту Ківалова-Колесніченка передвиборчим кроком Партії регіонів.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.

Зокрема, думки про те, що закон про мови є передвиборчим кроком Партії регіонів, дотримуються 65,1% опитаних. При цьому 24% респондентів трактують прийняття даного закону як турботу про потреби російськомовних громадян. 10,9% не змогли відповісти на це питання.

Крім того, 43,6% респондентів виступають за те, щоб українська мова була єдиною державною, а 25% – за надання російській мові офіційного статусу в деяких регіонах.

При цьому, 23,9% респондентів вважають за необхідне зробити російську другою державною мовою, а 2% виступають за російську мову як єдину державну в Україні, а українську – як мову, яка може офіційно використовуватися в деяких регіонах.

0,4% опитаних вважають за необхідне зробити російську єдиною державною і залишити українську мову у спілкуванні. 5,1% на це питання відповісти не змогли.

Опитування проводилося з 16 по 25 червня, в його рамках було опитано 2009 осіб старші 18 років, що мешкають в усіх областях Україні. Статистична похибка не перевищує 2,3%, пишуть «Коментарі».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:15 :29