понеділок, 25 червня, 2012, 14:58 Суспільство
На українсько-польському кордоні відбулися Європейські дні добросусідства

У Львівському прикордонному загоні 25 червня відбулись Європейські дні добросусідства «Кордон 835». Європейські дні добросусідства є результатом співпраці України та Польщі і щорічно проходять у різних місцях прикордоння.

Як повідомила IA ZIK помічник начальника Львівського прикордонного загону – начальник прес-служби майор Ярослава Мельник, вже вчетверте на українсько-польському кордоні, поблизу прикордонного знаку за номером 835 відділу прикордонної служби «Морозовині» Львівського прикордонного загону, відбулися транскордонні Європейські Дні Добросусідства.

Як і в попередні роки, прикордонники Львівського прикордонного загону взяли активну участь у реалізації транскордонного проекту «Дні Добросусідства».

Цього року Європейські Дні Добросусідства «Кордон 835» відбудбулись традиційно з побудови понтонного мосту, який з’єднував Україну і Польщу.

Таким чином, більшість учасників цьогорічних ЄДД «Кордон 835» Кречів-Крилів мали можливість перетнути українсько-польський кордон у тимчасово розгорнутих пунктах пропуску безпосередньо на самому кордоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 04:57 :19