Новини » Регіони 25 червня, 2012, 11:28
На Тернопільщині під час акції очистили територію замку від сміття

На Тернопільщині відбулась екологічна акція з очищення території замку в смт Залізці Зборівського району.

Як повідомила 25 червня IA ZIK начальник управління з питань туризму ТОДА Леся Серетна, у толоці взяли участь 20 волонтерів, серед яких – представники облдержадміністрації, активісти громадських організацій, журналісти. Селищний голова забезпечив учасників акції інструментами.

Усього на території замку, що є пам’яткою архітектури національного значення, зібрали кілька мішків сміття. Також волонтери провели роботи з очищення та благоустрою території: скосили чагарники, мури споруди звільнили від дерев.

Прибирання Залозецького замку відбулось у рамках акції «Екотолока-2012», яку ініціювало управління з питань туризму облдержадміністрації. Вона триватиме впродовж літа та передбачає проведення благоустрою замків, палаців і природних об’єктів Тернопільщини.

Наступна екологічна акція відбудеться 5 липня у смт Вишнівець Збаразького району на території палацового комплексу та парку.

Зголоситися до участі можна за телефоном у Тернополі: (0352) 43-35-39.

Довідка IA ZIK.

Залозецький замок був закладений у 1516 році. У XVI-XVIII століттях належав магнатським родам Вишневецьких та Потоцьких. Не раз зазнав руйнування від наступів козацьких, польських, татарських і турецьких військ. Значних руйнувань замку завдали російські артобстріли під час Першої світової війни.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 15:25 :24