Новини » Газета ZIK

НеЄвропейські арени Львова

Усі вуличні футболісти Сихова розповідають, що найкращим у районі місцем для гри є шкільний майданчик СШ №84. Згодом стало відомо, що поле відкрили близько 5 років тому і відтоді за ним доглядає шкільна адміністрація. Однак замок на вході підтвердив здога

Поки зірки світового футболу топчуть газон нового львівського євростадіону, який обійшовся у майже 300 млрд гривень, потенційні майбутні зірки гри мільйонів часто не мають навіть де побігати з м’ячем після школи.

Наприклад, у найбільшому житловому масиві Львова – Сихові, звідки до «Арени Львів» рукою подати, нам вдалося знайти лише з десяток футбольних майданчиків. Проте за європейським стандартами тільки один з них претендує заледве на «трійку».

Корінний сихівчанин 21-річний Тарас Назарук розповідає, що в дитинстві футбол із друзями грали на кожному вільному клаптику трави чи асфальту, яких тоді у новому районі не бракувало. Ворота робили самі з того, що було під руками, а межі поля, бувало, визначали контейнери для сміття.

Більшість дитячих «футбольних спогадів» Тараса вже давно забудували будинками і торговими центрами, а от футбольних майданчиків у 200-тисячному спальному районі більше не стало. Поодиноким старим рамкам воріт у дворах допомагають стояти місцеві компанії хлопців, а старі шкільні стадіони остаточно занедбані…

Фото: Роман Балук
газета ZIK №24 (21 червня 2012р.)
Loading...