Новини » Львів 14 червня, 2012, 11:38
Мер Львова Садовий з сім’єю оселиться біля Шевченківського гаю, – експерт

Дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова розповіла IA ZIK: продала три відсотки акцій ТРК «Люкс» задля того, аби купити нове помешкання. Ціна угоди – від трьох до шести мільйонів гривень. Тим часом львівський журналіст Микола Савельєв стверджує: новий будинок біля Шевченківського гаю Садові вже звели.

Про це йшлося в «Огляді дня» на телеканалі ZIK.

А акції, за словами журналіста, продають, щоб у такий спосіб заднім числом продемонструвати походження коштів на будівництво.

Зараз мер Львова А. Садовий мешкає у шестиповерхівці. Дружина міського голови каже: для великого сімейства Садових ця квартира уже замала. З п’ятьма дітьми та з літньою матір’ю, розповідає Катерина Кіт-Садова, у двоспальневій квартирі мешкати щонайменше незручно. Дітям доводиться спати з бабусею та батьками. А акції продають, бо іншого великого прибутку для купівлі особняка Садові не мають, стверджує дружина міського голови Львова.

«Наш будинок так збудований, що перший під’їзд має ліфт, а наш не має. Коли ми перебиралися в ту квартиру, в нас не було таких планів розширюватися, щоби було дуже багато дітей», – розповіла дружина мера.

Тим часом львівський журналіст Микола Савельєв зауважує: будинок Садові уже звели. І не будь-де, а, за словами газетяра, у престижному районі Львова біля Шевченківського гаю на вулиці Стрілецькій, 1. «Акції, які вони хочуть продавати, – це, власне, акції для того, щоб легалізувати кошти, за які буде продано цей будинок. Якщо йдеться про три мільйони гривень, так? Це виходить всього-на-всього триста тисяч доларів. Нехай скаже, чи можливо купити під Шевченківським гаєм дві ділянки такої площі. І де знайдеться такий дурень, який погодиться продати за триста тисяч доларів вже завершений будинок», – каже журналіст.

Сам міський голова Львова наразі те, чи буде його сім’я купувати нове помешкання, не коментує. Каже: з усіма питаннями – до дружини.

«Ви могли би звернутися до моєї дружини. Є два акціонери, це моя дружина і Роман Андрейко. Це, власне, один акціонер продав три відсотки акцій іншому», – каже він.

Катерина Кіт-Садова на запитання, чи справді сім’я мера Львова будується біля Шевченківського гаю, відповідає так: «Я не можу нічого підтверджувати чи спростовувати. Ми єдине, що хочемо –купувати будинок. Там чи добудовувати, ну і хотілося б самим облаштовувати те все…».

Про нове помешкання Садові розповіли: якщо й придбають будинок, то тільки у Львові. Жити за містом сім’я львівського мера не хоче.

Як пише газета ZIK, ПрАТ «ТРК «Люкс» провело часткову зміну структури власників. Зокрема, як повідомляє «Захід.нет», власник 80% акцій телерадіокомпанії – дружина мера Катерина продала 3% своїх акцій за 3 млн грн. Їх новим власником став Роман Андрейко, директор компанії.

Як пояснила Катерина Кіт-Садова, родина планує придбати будинок: «Це було сімейне рішення, обумовлене нашим побутом. Коли ми з чоловіком поселялись у нашій квартирі на Рудницького, нас було лише троє – ми та наш найстарший син Іван. Трьох кімнат нам абсолютно вистачало. Сьогодні у нас п’ятеро дітей, двоє з них уже школярі, з нами також живе моя мама і часто приїжджає тато. Ми вирішили продати частину сімейного бізнесу і купити будинок. Уже почали шукати. Точно не будемо виїжджати за місто – хочемо, аби це було у Львові».

Станом на жовтень 2010 року дружина Садового офіційно не була учасником ПрАТ «ТРК «Люкс». Згідно з витягом із ЄДРПОУ, учасниками було зазначено Віру Савчин, Андрія Білоуса, Ларису Сенишин, Андрія Стецьківа й Ігоря Копестинського. Відтак домогосподарка Катерина Кіт-Садова стала власником 80% акцій ПрАТ «ТРК «Люкс» протягом останнього півтора року. Якщо 3% акцій компанії коштували 3 млн грн, то, відтак, імовірна сума придбання Кіт-Садовою 80% акцій – 80 млн грн. Окрім того, згідно з інформацією джерел газети, близьких до родини, Садові вже будують собі дім. Тому, ймовірно, продажем акцій родина намагатиметься пояснити походження коштів для купівлі нерухомості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:15 :28