Новини » Львів 11 червня, 2012, 17:15
«Викрадачі своєї долі»: У Львові вийшла збірка кримінальних історій, взятих з життя

Збірка оповідань на кримінальну тематику під назвою «Викрадачі своєї долі» вийшла друком у Львові. Книжка містить розповіді про реальні злочини, які сталися в різних регіонах України упродовж 1995-2010 років.

Про це 11 червня повідомив кореспондент IA ZIK.

Автором збірки є журналіст часопису «Міліцейський кур’єр» Юрій Скобало. Опублікувала книгу літературна агенція «Піраміда».

До книги увійшло 45 документально-публіцистичних оповідань, підготовлених на основі реальних подій. Це розповіді із життя людей: громадян, які жорстоко оступилися та тих, хто став жертвами злочинів. Згадані події відбувалися на території Львівщини та інших областей України, зокрема, на теренах Волині, Закарпаття, Чернівеччини, Івано-Франківщини, Тернопільщини та Вінниччини. А у двох розповідях читач помандрує до наших північних сусідів – у Росію, зокрема, до Москви та на півострів Сахалін.

До уваги прихильників кримінальної хроніки – розповіді про резонансну аферу навколо кредитної спілки «Християнська злагода», шахрайок, які працюючи у філіях відомих банківських установ обвели навколо пальця чимало людей. Тут також вміщені оповідання про скандальне викрадення дитини у Львові, за життя якої вимагали півмільйона доларів США, про банду розбійників, яка скоювала зухвалі напади будинки заможних бізнесменів на території західних областей України, «мисливця» за церковними раритетами, учасників злочинних угруповань, які «чистили» кишені громадян у потягах, зловмисників, котрі майже десять років переховувалися від правосуддя, розслідування резонансних вбивств та пограбувань на території Львівщини.

Читач зможе дізнатися й переконатися, як калічить життя жага до чужих грошей та горілки, ревнощі, шантаж, ненависть, підступність, хтивість та брехня. Це своєрідне нагадування про те, чим, на жаль, рясніє сучасне буття: випадки крадіжок, пограбувань та «угонів» у міських кварталах, хабарництва та корупції в органах влади та різних державних інстанціях. А ще це розповіді про жахливі факти насильства та наруги над людьми, вбивства, зґвалтування, які, на жаль, є непоодинокими у нашому суспільстві. Приклади із життя, можливо, переконають деяких песимістів у тому, що правосуддя рано чи пізно спіткає злочинця, й він отримує заслужене покарання.

У цих оповіданнях також висвітлено позитивний досвід правоохоронців, завдяки яким злочинці постали перед судом й були покарані. Переважна більшість персонажів цих творів опинилися за ґратами, отримавши від 4-х до 14 років позбавлення волі. А деякі з них відбуватимуть строк довіку.

Книга «Викрадачі своєї долі» розрахована на правоохоронців, співробітників прокуратур, суду, а також на широке коло громадськості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 02:44 :38