понеділок, 11 червня, 2012, 16:33 Львів
ТНМК на концерт у фан-зоні готує музичні «бонуси» для Львова

У день матчу «Україна-Швеція» на сцені львівської фан-зони «Євро-2012» виступить ТНМК. Лідер гурту Олег «Фагот» Михайлюта розповів, що гратимуть, які очікування має від нашої збірної, як ставиться до «мовного» законопроекту.

Про це він повідомив у Львові на брифінгу, інформує кореспондентка IA ZIK.

Щодо репертуару на концерт, то Фагот заінтригував: «Будемо грати те, що граємо, але будуть і, скажімо так, бонуси спеціально для Львова». Перекладати на англійську чи інші європейські мови свої пісні ТНМК не збираються. Кажуть, хай іноземці вчать українську.

Стосовно очікувань до сьогоднішнього матчу за участі української збірної, розповів, що не хоче ніяких прогнозів робити. Має такий невеличкий забобон – якщо всі почнуть прогнозувати, то можна розхитати маятник долі. Коли чим більша дія тим більше фани хочуть, тим важче це команді дається. Тож, говорить Олег Михайлюта, прогнозувати не буде. Хоча, звісно, вірить, що наша збірна таки усвідомить, що це Чемпіонат, а не товариський матч, і згрупується в єдине ціле та добре зіграє.

Фагот сам харків’янин, говорить і російською, і українською мовами. Але налаштований патріотично і до «мовного» закону Колесніченка-Ківалова – гидливо та агресивно.

Каже: «Наша громадянська позиція, що стосується української мови, висвітлюється з самого початку, як ТНМК виступив на «Червоній руті» 1996 року. Ми постійно акцентуємо на цьому увагу – що нам треба відроджувати українську культуру і починати треба з мови. І якщо деяким політикам цікаво, використовуючи мовне питання, розвалювати країну, стравлювати Схід із Заходом виключно для того, щоб зберігати свої варварські бізнес-інтереси – це вже в них на душі хай буде. А ми за відродження України починаючи з мови».

Він вважає, що поділу по мовній ознаці між людьми мислячими нема і бути не може. А тема ця – вигадана «мєрзкими тварями», котрі хочуть розвалити країну і все.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-21 03:29 :00