Новини » Львів 1 червня, 2012, 13:46
Дрогобицькі школярі відвідали Європарламент

Уже стало традицією для спеціалізованої школи №2 м. Дрогобича представляти Україну у Міжнародному екологічному проекті «Тиждень Європи», який щорічно відбувається у травні у Герсгаймі (Німеччина).

Не став винятком і цей рік. Група з десяти учнів та двох учителів німецької мови взяла участь у цьогорічному проекті, який проходив під гаслом «Здорове харчування – європейський погляд на національні продукти», – повідомляє кореспондент ІА ZIK з посиланням на директора школи Ларису Панькевич.

З її слів, програма проекту була змістовною і насиченою. Крім проектної роботи, організовувалися цікаві екскурсії у Страсбург до Європарламенту, до міст Метц (Франція) та Заарбрюкена – столиці Федеральної землі Заарлянд у Німеччині.

«Крім України, учасниками проекту були представники з Німеччини, Польщі, Франції та Люксембургу, – каже Лариса Панькевич. – Діти працювали у міжнародних групах, а основною мовою спілкування була німецька. Така співпраця не лише покращує рівень знань із іноземної мови, але й сприяє налагодженню міжнародних контактів».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:40 :03