Новини » Регіони 30 травня, 2012, 17:51
На Закарпатті суд не посадив кандидата у депутати за підкуп виборців

Ще 30 жовтня 2010 року прокурор Закарпатської області Анатолій Петруня порушив кримінальну справу стосовно одного з кандидатів у депутати Полянської сільської ради Свалявського району за фактом підкупу виборців (ст. 157 КК України).

Суд закрив справу стосовно цього чоловіка у зв’язку з його дієвим каяттям. Про це власкору ІА ЗІК повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

У встановлені законом строки, справа була розслідувана і направлена на розгляд Свалявського районного суду. Останній, у свою чергу, визнав закарпатця Д., винним у тому, що він, будучи кандидатом у депутати, з метою перешкоджання здійсненню виборчого права, передав громадянці С. 450 гривень за те, щоб вони усією сім’єю (мати, батько і дочка) проголосували за його кандидатуру, а також за кандидатів у депутати зі своєї партії в обласну і державну адміністрації. При цьому, навіть надав їй список з прізвищами кандидатів, за яких потрібно було проголосувати, щоб не заплуталась. На цьому аркуші своєю рукою дописав і власне прізвище.

Державне обвинувачення у цій справі підтримував старший помічник прокурора області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах Віталій Білець. Він розказав, що враховуючи те, що цей чоловік вперше вчинив злочин, щиро покаявся, активно сприяв його розкриттю, суд знайшов це підставами для  закриття кримінальної справи щодо цього чоловіка на підставі ст. 45 КК України – звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дієвим каяттям.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 13:40 :18