середа, 30 травня, 2012, 11:35 Львів
На Львівщині селяни попереджають: Не буде дороги – не буде «Євро»

Мешканці села Раденичі в Мостиському районі Львівщини готові перекривати трасу з вимогою ремонту дороги, яка веде до села.

Про це інформує телеканал ZIK.

Поки чиновники годують селян обіцянками про ямковий ремонт, на дорозі до села Раденичі в маршруток на ходу відлітають колеса. Люди бідкаються: бояться відпускати автобусом дітей у школу до сусіднього села, а швидку допомогу про приїзд доводиться вмовляти.

Тим часом мешканці вулиці Богданівської у Львові перекривали перехрестя Личаківської та Колумба. А все тому, що вже дев’ять місяців живуть без дороги та постійно нюхають сморід з відкритої каналізації.

Зневірені люди з вулиці Богданівської розповідають, що писали і зверталися уже до всіх чиновників. Та ніхто не міг чітко сказати, коли дорогу таки відремонтують. Тому вийшли перекрити вулицю Колумба – від часу закриття Пасічної на ремонт єдину дорогу до Тракту Глинянського та Винників.

У свою чергу мешканці села Муроване, що біля Львова, попереджають: Не буде дороги – не буде Євро. Люди обіцяють вже наступного тижня під час першого матчу Єврочемпіонату заблокувати в’їзд до міста, якщо обласні чиновники не виконають своїх обіцянок і не відремонтують центральну дорогу в селі.

Величезні ями на сільській дорозі обласні чиновники пообіцяли залатати ще в січні. Минуло півроку, розповідають місцеві, а про ремонт ні слуху, ні духу. Тому сьогодні проїхати селом, яке за три кілометри від Львова, майже нереально. Місцеві мешканці запевняють: залатати ями в селі уже готові й за власні кошти, проте служба автомобільних доріг Львівщини – забороняє, та ще й штрафує селян. Мовляв, центральна обдерта дорога належить їм, а не сільраді.

Вже двадцять років свого ремонту чекає і центральна дорога в Мурованому, яку обласні чиновники пообіцяли відремонтувати ще півроку тому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 01:00 :57