вівторок, 29 травня, 2012, 12:15 Львів
У Львівській опері хореографічна школа відзначила 55-річчя

Львівська державна хореографічна школа відзначила ювілей – 55-річчя з Дня заснування. Святкували у Львівській опері.

Про це IA ZIK повідомили організатори дійства.

На дійстві учнів та викладачів школи вітали від влади міста та області, були вручені грамоти багатьом педагогам школи та її працівникам.

Львівська дитяча хореографічна школа має багату творчу біографію. Заснована вона у серпні 1957 року за рішенням обласного управління культури та сприяння дирекції Львівського державного академічного театру опери та балету ім. Івана Франка.

У всі роки школа була учасницею хореографічних фестивалів-конкурсів, де займала призові місця.

З 2000 року школу перетворено на установу культури як юридичну структуру, переведено на самостійний баланс. Відтак, школа набула статусу Львівської державної хореографічної школи. У 2004 р. при школі з метою покращення якості набору учнів відкрито підготовче відділення.

Учні, педагоги школи мали неодноразово можливість показати свої здобутки в чисельних гастрольних поїздках до Болгарії, Польщі, Іспанії, Франції, Угорщини.

У 2006 році вперше започатковано та проведено перший Міжнародний юнацький конкурс класичної хореографії «Галицька Терпсихора 2006», який став уже традиційним (проводився у 2008р., 2010р.)

Налагоджена тісна співпраця з керівництвом Львівського Національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, де учні- старшекласники задіяні у виставах театру: «Лебедине озеро», «Створення світу», «Повернення Баттерфляй», «Баядерка», «Коппелія.

Під час відзначення ювілейних заходів на сцені Львівської опери відбулася нова прем’єра Дитячого театру балету Львова. За постановку балету на одну дію О. Глазунова «Пори року» взявся балетмейстер-постановник, заслужений артист України Сергій Наєнко.

У цьому балетному дійстві було задіяно біля 100 юних балетних артистів – учнів початкових та старших класів. Прем’єра зірвала бурхливі аплодисменти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 06:43 :53