Новини » Політика 22 травня, 2012, 12:33
Регіонали вважають візит Януковича у Чикаго проривом ізоляції

Запрошення Януковича на чикагський саміт НАТО після бойкоту ялтинської зустрічі – це прорив ізоляції для України, – регіонал.

Про це IA ZIK повідомила прес-служба 5 каналу.

Народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник переконаний, що запрошення президента Януковича на чикагський саміт НАТО після бойкоту ялтинської зустрічі – це прорив зовнішньополітичної ізоляції для України. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

«Запрошення до такого важливого саміту – це добрий знак для України. Тому що в цій же декларації ми отримали високу оцінку щодо співпраці з НАТО в тій же частині миротворчих заходів, які проводить НАТО в Афганістані», – заявив Олійник.

«Це прорив. Читаючи декларацію я побачив, що вона значно м’якша, вона повинна була проявитися в оцінках, тому що більшість членів НАТО – це ті ж європейські країни і ми таку заяву очікували. Але вона більш акцентована на змінах в законодавстві, на зміцненні незалежної судової системи, с закликами до чесних і прозорих виборів. Я думаю, що це вже м’якіші оцінки, ніж були раніше», – пояснює він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 10:59 :49