Новини » Львів 17 травня, 2012, 10:53
Загибель свійських тварин у львів’янина пов’язана з «Ензимом», – депутат

На скаргу львів’янина Василя Яйка, мешканця вул. Старознесенської, 157, який 16 травня повідомив IA ZIK, що у нього через сморід з міської каналізації загинули майже всі свійські тварини, почали реагувати депутати.

Зокрема, Юрій Кужелюк, депутат ЛМР по цьому округу, повідомив, що з цього приводу уже збиралася екологічна комісія ЛМР і вирішила спонукати міського голову застосувати негайні дії щодо врегулювання ситуації з заводом «Ензим», стічні викиди якого і є причиною смороду та загибелі господарки львів’янина, – повідомила прес-служба «України соборної».

Юрій Кужелюк зазначив: «Люди в районі вулиць Старознесенської, Богданівської та інших, які розташовані близько до «Ензиму», просто задихаються. Вони розповідають, що відчиняти вікна майже неможливо, такий ядучий повсюди сморід».

Депутат додав: «Питання з «Ензимом» тягнеться уже не один рік. Але зараз дійшло до критичної точки і не тільки депутати з екологічної комісії, а й усі інші будуть звертатися до міського голови, щоб вирішити це питання».

«Сьогодні мруть тварини, а завтра може стати погано людині», – наголосив Кужелюк.

Нагадаємо, у львів’янина Василя Яйка 16 травня загинули майже всі свійські тварини.

«Свиня, гуска з гусятами, кури здохли. У собаки виділявся слиз з рота, – розповів чоловік. – Причому, таке стається не вперше. Нещодавно у мене вже здихали гуси».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 15:36 :34