вівторок, 15 травня, 2012, 7:27 Політика
ЄС хоче Угоди про асоціацію, але Україна має вирішити деякі проблеми

Європейський Союз хоче підписати з Києвом Угоду про асоціацію, проте Україна зобов’язана вирішити проблеми, пов’язані з політично мотивованими судами щодо політичних лідерів.

Про це 14 травня в Брюсселі заявила верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон на прес-конференції, присвяченій підсумкам засідання Ради ЄС.

«Ми б хотіли підписати її (Угоду про асоціацію), але Україна повинна продемонструвати, що живе у дусі цієї політичної асоціації. Ми чекаємо, що Україна виправить проблеми політично мотивованих судів, вибіркового застосування закону, забезпечить незалежність судової системи, які виділяють справу Юлії Тимошенко та інших політичних лідерів. Це має бути вирішено», – сказала представник Євросоюзу.

Ештон підкреслила, що Брюссель має намір «дуже пильно стежити за парламентськими виборами в жовтні», пише ZN.UA.

«Ми віримо, що всі кандидати, які захочуть, зможуть взяти у них участь. Стан виборчої кампанії і процес голосування буде життєво важливим для нашої оцінки цих виборів», – підсумувала політик.

Нагадаємо, після сьогоднішнього засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, у ході якого обговорювалося українське питання, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський розповів, що жодна з країн Європейського Союзу не запропонувала бойкотувати Чемпіонат Європи з футболу в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:11 :57