Новини » Суспільство 15 травня, 2012, 15:43
Українські незрячі вокалісти та заслужені артисти у турне Польщею зібрали овації

14 травня завершились гастролі учасників Всеукраїнського мистецького проекту «Відчинилося життя» у Польщі.

Як повідомила IA ZIK Оксана Потимко, керівник проекту «Відчинилося життя»,

у гастрольному турне взяли участь: оркестр Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької під диригуванням з.а. України Богдана Мочурада та з.а. України Леся Горова; незрячі вокалісти з Вінниці, Львова, Луцька, Мукачевого, Житомира, Сімферополя (Наталія Слюсарчук, Світлана Пашкіна, Василь Сукач, Марія Швардак, ансамбль «Гармонія», Степан Гончаренко, Зера Кіраджиєва).

Своєю присутністю учасників концерту вшанували президент Замостя і Пулав, радні міст, поціновувачі музики і вокалу. Польські глядачі виявили усю свою любов і шану до гарної музики та майстерного виконання. Оплески лунали не лише на адресу незрячих вокалістів. Овації здобули й виступи заслужених артистів України – саксофоніста Андрія Вакули та скрипаля Тараса Івасика. Українців у Польщі вітали стоячи, акцентуючи увагу на віртуозності оркестру та відсутності подібного проекту на теренах Польщі.

Вперше концертна група поїхала на гастролі, маючи власну візитівку – логотип із зображенням білого лелеки і нотного стану, забарвленого у кольори веселки.

Концерти організовано Товариством поляків м. Києва (голова – Анеля Юрковська) за фінансової підтримки Львівської обласної ради і управління культури Львівської ОДА.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 23:15 :07