Новини » Львів 10 травня, 2012, 9:41
У Львові жінок привітають з Днем Матері червоними маками

13 травня близько 3 тисячі жінок у Львові на День Матер – День української жінки отримають у подарунок брошки-маки з декоративного паперу.

Про це IA ZIK повідомила 10 травня ЛОГО «Борець».

День Матері в Україні відзначають у другу неділю травня. 13 травня у другій половині дня в центрі Львова відбудеться акція, присвячена Дню Матері, в рамках якої волонтери даруватимуть жінкам та дівчатам вітання і брошки у вигляді червоних маків.

Привітання жінок в День Матері відбуватиметься з 15 години. Волонтерів громадської організації «Борець» можна буде зустрітиув вишиванках та з повним кошиком брошок-маків на площі Ринок, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку, біля Львівського театру опери і балету ім. С. Крушельницької, на площі біля пам’ятника Королю Данилу, а також на проспекті Шевченка.

Акція покликана нагадати львів’янам про одне з найважливіших свят року – День Матері. Мета акції – привернути увагу громадськості до цього, власне, українського свята і розширити межі його святкування до Дня української жінки. Подарунки цьогоріч особливі – власноруч виготовлені з гофрованого паперу яскраво червоні квіти маку, як символ краси та материнської турботи. «Ми вирішили привітати українських жінок саме квітками-маками, адже матір порівнюють з маком ще з прадавнього культу української жінки-матері – берегині домашнього вогнища», – пояснює координатор акції Христина Зинич.

Приготування до акції триває вже близько трьох тижнів. Протягом останнього тижня волонтери кожного дня збираються разом, щоб власноруч виготовити квітки. «Процес виготовлення такої квітки-маку – справжній ритуал. Так цікаво за цим спостерігати: у кожного своя робота, в яку він вкладає частинку своєї душі. Хочеться вже врешті привітати не тільки своїх найдорожчих матусь, бабусь та сестер, а й зовсім незнайомих жінок такими брошками з чудовим святом Матері», – ділиться враженнями волонтер Наталя Ділай. Приєднатися до створення квіток може кожен охочий, для цього потрібно зголоситись до організаторів акції в соціальних мережах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:56 :01