Новини » Економіка 8 травня, 2012, 10:02
МТС пропонує «безлімітні дні інтернету» в період шкільних тестів

Закінчується навчальний рік. З одного боку, ще трохи – і можна відпочивати. З іншого – зовсім мало часу, аби «підтягнути хвости». Що вже казати про випускників, у яких попереду екзамени... Аби допомогти школярам якомога легше пройти цей складний період, психологи радять підбадьорювати дітей, допомагати у підготовці й підвищувати впевненість у собі.

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба МТС.

Спостерігайте за самопочуттям дитини, аби уникнути перевтоми і перевантажень. Поясніть, що обов’язково потрібно чергувати заняття з відпочинком.

Зверніть увагу на харчування. Такі продукти як риба, сир, горіхи, курага тощо стимулюють роботу головного мозку.

Допоможіть розподілити теми по дням і знайти корисну інформацію. На щастя, для цього не потрібно бігати по книжковим – в Інтернеті можна знайти збірники завдань, почитати необхідне, при потребі – порадитись.

Перенесіть заняття на свіже повітря. Наприклад, у найближчий парк. Зараз, мабуть, немає старшокласника, в «арсеналі» якого не було б мобільного з підключеним Інтернетом. З його допомогою можна, скажімо, почитати потрібний матеріал. А щоб такі заняття не влетіли у копієчку, варто скористатися… безкоштовним мобільним Інтернетом: «Безлімітні дні інтернету» діють саме в період шкільних тестів для тих, хто користується тарифами МТС «Max Energy».

Немає сенсу зазубрювати увесь матеріал, достатньо проглянути ключові моменти. Дуже корисно робити схеми і таблиці. Основні формули і визначення можна виписати на аркушах і повісити над столом, над ліжком тощо.

Напередодні екзамену забезпечте дитині повноцінний відпочинок і нагадайте, що кількість балів не є найкращим виміром її можливостей. ®

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 17:07 :06