Новини » Львів 5 травня, 2012, 14:22
У Львові з нагоди 756-річчя міста пройшов святковий парад
  • 5 травня 2012 р. Святковий парад з нагоди 756-річчя Львова
  • 5 травня 2012 р. Святковий парад з нагоди 756-річчя Львова
  • 5 травня 2012 р. Святковий парад з нагоди 756-річчя Львова
  • 5 травня 2012 р. Святковий парад з нагоди 756-річчя Львова
  • 5 травня 2012 р. Святковий парад з нагоди 756-річчя Львова

Львів святкує своє 756-річчя. З цієї нагоди центром міста пройшов святковий парад, участь у якому взяли понад 4 тис. осіб та 44 різні колективи.

Традиційно, парад розпочався з пл. А.Міцкевича, пройшов пр. Свободи, вул. П.Беринди, пл. Ринок, – повідомляє прес-служба ЛМР. Розпочали святкову ходу колективи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини з композицією «Львів готується до Євро-2012». Учасники ЦТДЮГ виконали привітальний танець футбольної тематики. У святковій ході також взяв участь Король Данило, оркестр «Сурми Галичини», футболісти «Котим’яча», барабанщиці. Були представлені і різні види спорту – художня гімнастика, велоспорт, фехтування, тощо. У параді взяли участь громадські організації, «Пласт», ретро-автомобілі, байкери, стародавні лицарі в обладунках. 

На пл. Ринок львів’ян привітали Король Данило, міський голова Львова. Також мелодію міста, яку написав торік спеціально до Дня міста композитор Юрій Ланюк,традиційно, виконали сурмачі.

«Вітаю всіх з Днем народження нашого Львова. 756 років тому назад перший раз з’явилася писемна згадка про те, що король Данило заснував Львів – місто, яке пройшло тяжкі часи, веселі часи, успішні часи. Місто, яке має славну, красиву, чисту і довгу історію. Я всім нам з Вами, всім мешканцям міста, всім львів’янам бажаю багато здоров’я, Божої ласки і великої єдності. Слава Львову! Слава Україні!», – з привітанням виступив міський голова Львова Андрій Садовий.

Після урочистого привітання відбулося підняття прапора над Ратушею. Також усі мешканці змогли побачити військове дефіле.

Після параду відбулися урочисті збори з нагоди Дня міста Львова.

Також з нагоди Дня міста о 12.56 год – символічній годині, яка нагадує про рік заснування Львова- відбувся радіо-флеш. На всіх радіостанціях Львова одночасно звучала пісня про Львів. Це пісня гурту Los Colorados «Only in Lemberg (Only in Lviv)».

Нагадаємо, тернопільський гурт Los Colorados на замовлення німецького телеканалу ZDF заспівав пісню «I like to move it», котра стане піснею «Євро-2012» у Німеччині.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:35 :08