п'ятниця, 4 травня, 2012, 15:17 Львів
Львівщина може увійти до переліку найбільш відсталих областей

За соціально-економічними показниками Львівщина ще не увійшла до переліку найбільш відсталих областей України, але до цього не далеко.

Про це 4 травня на засіданні колегії Львівської ОДА повідомив перший заступник голови ЛОДА Богдан Матолич, підбиваючи підсумки першого кварталу 2012 року.

«Львівщина ще не увійшла до переліку відстаючих областей, але до цього не далеко, якщо ми так далі будемо працювати», – сказав Матолич. За його словами, про це йшлося на засіданні Уряду у Києві.

Матолич зазначив, що на Львівщині є два основні негативні показники – ріст заборгованості із заробітної плати та спад в окремих галузях виробництва (загалом у першому кварталі випуск промислової продукції зріс на 1,4%).

Серед позитивних показників Матолич назвав зменшення податкової боргу та зменшення удвічі залишків ПДВ, яке не повернули.

Як повідомив начальник головного управління економіки та промислової політики ЛОДА Денис Шмигаль, за перший квартал скоротилося промислове виробництво на підприємствах добувної та переробної промисловості. У галузі тваринництва вироблено менше м’яса та яєць. Зменшився обсяг пасажирських перевезень. Будівельних робіт виконано на понад 22% менше. Зросла кількість зареєстрованих безробітних майже на 10%. Середня заробітна плата на Львівщині (2351 грн) не досягнула середнього показника по Україні (2813 грн).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-19 14:21 :43