п'ятниця, 4 травня, 2012, 16:52 Львів
Два комунальні підприємства Львова доведені до банкрутства

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про реорганізацію ДП «Благоустрій- Сихів» та ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Франківського району»

Про це повідомив 4 травня кореспондент IA ZIK.

Зокрема, було прийнято рішення «Про доцільність реорганізації ДП «Благоустрій- Сихів» ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району» через приєднання до ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району.

Як пояснив в.о. директора департаменту ЖКГ Львівської міськради В. Олійник, це рішення зумовлено тим, що підприємство недостатньо забезпечене матеріально-технічною базою, зменшилися об’єми робіт з поточного ремонту вулиць Сихівського району. І це призвело до зменшення доходів підприємства, затримок із виплатою зарплати. Загалом діяльність підприємства звелася до надання послуг з санітарного прибирання.

Також було прийнято рішення про реорганізацію ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Франківського району» через приєднання до ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району». В. Олійник також пояснює, що це рішення зумовлено тим, що зменшилися об’єми робіт з поточного ремонту. Це призвело до зменшення доходів підприємства. Внаслідок чого є затримки із виплатою зарплати.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-06-24 19:37 :01