Новини » Регіони 28 квітня, 2012, 15:49
На Буковині біля церкви побили священика

У селі Глибочок Сторожинецького району Чернівецької області на подвір’ї церкви «2000 років Різдва Христового» невідомі побили священика Миколу Манілика.

Про це ІА ZIK повідомив сектор зв’язків з громадськістю УМВС в Чернівецькій області.

22 квітня 2012 року до Сторожинецького райвідділу міліції УМВС в області звернувся настоятель храму «2000 років Різдва Христового» Микола Манілик та повідомив про те, що на території храму невідомий завдав йому ударів по обличчю.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Сторожинецького райвідділу міліції.

Зі слів Миколи Манілика, він знаходився в приміщенні храму разом із дружиною, скарбником храму та паламарем. В цей час в храм зайшов невідомий молодий хлопець та запитав «Де батюшка?». Після чого невідомий запропонував вийти на вулицю для розмови. Вийшовши на вулицю, Манілик побачив ще двох невідомих осіб, один з яких підійшов до нього та сказав щоб він залишив храм та не правив у ньому службу, після чого завдав декілька ударів по обличчю. Вирвавшись, настоятель забіг до храму.

По даному факту триває перевірка та вживаються заходи по встановленню правопорушників. Міліцією вже визначено коло осіб, які можуть бути причетні до події.

З’ясування детальних обставин ускладнюється тим, що ні дружина Манілика, ні присутні на той момент у церкві, не бачили та не чули суперечки між настоятелем та невідомими.

У ході перевірки факту співробітники міліції встановили, що останнім часом між настоятелем храму Миколою Маніликом та старостою храму і частиною прихожан виникли непорозуміння щодо надходження та використання грошей з церковної каси. Але, вирішення цих питань є виключно компетенцією церкви і парафіян.

Дії невідомих осіб по відношенню до настоятеля храму попередньо кваліфікуються за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

Також дані дії можуть кваліфікуватися як злочин за статтею 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування). Кримінальна справа за цією статтею порушується виключно судом, у порядку приватного звинувачення при наявності доказів спричинення фізичного болю чи тілесних ушкоджень.

Але у своєму поясненні працівникам міліції Микола Манілик засвідчив, що невідомі особи видимих тілесних ушкоджень йому не спричинили. На пропозицію звернутися в лікарню для проходження судово-медичного обстеження священнослужитель відмовився.

Рішення у даній справі, буде прийняте у термін до 10 діб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 06:56 :54