Новини » Львів 20 квітня, 2012, 11:12
«Час великої гри»: у світі почалася боротьба довкола ресурсів, – дипломат

До Форуму видавців у Львові письменник Юрій Щербак видасть продовження свого роману «Час смертохристів. Міражі 2077 року» під назвою «Час великої гри». За його словами, довкола України розгортається восьма велика гра.

Про це громадський діяч, дипломат, письменник Юрій Щербак сказав 19 квітня на зустрічі у Львові у межах авторського проекту Ірини Фаріон «Від книги – до мети».

«Час великої гри – це продовження. Ті ж герої, тільки через два роки після ядерного вибуху, після початку ядерної зими на цій планеті. Як відроджується народ, нація, держава – я намагався там описати», – каже письменник.

І пояснює, що таке велика гра. «Перша велика гра була в минулому столітті навколо Афганістану, Перської затоки, яку вели Російська і Британська імперії. За моїми підрахунками, вже йде восьма велика гра навколо України, навколо наших прекрасних природних ресурсів, нашої землі», – наголошує Ю. Щербак.

За його словами, зараз Україна входить в п’ятірку найкращих виробників зерна. Натомість у світі посилюється харчова криза, не вистачає продуктів харчування, підвищується попит на них в Китаї, Індії, у зв’язку зі зростанням середнього класу. «І все це ставить серйозні виклики. І зараз почалася велика гра навколо ресурсів. Усі аналітики визнають напругу довкола цих проблем, тому що той, хто володіє сировиною, енергоресурсами, харчовими ресурсами, виграє. І ми можемо стати процвітаючої країною», – каже письменник.

Нагадаємо, Юрій Щербак презентував у Львові свій роман «Час смертохристів. Міражі 2077 року», який побачив світ у 2011 році у видавництві «Ярославів Вал».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 21:04 :38