Новини » Львів 19 квітня, 2012, 11:37
Підприємці з Липневої перекрили в’їзд сміттєвозів на Грибовицьке звалище

Більш як півсотні викинутих на вулицю підприємців уже понад добу тримають облозі Грибовицьке сміттєзвалище, таким чином висловлюють протест владі, яка поки що стоїть осторонь проблем звільнених торгівців.

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомив телеканал ZIK.

Вночі сміттєзвалище заблокували понад 50 безробітних, зранку до них приєдналися ще близько ста. Обурені ліквідацією торгових рядів на Липневій, підприємці перекрили в’їзд сміттєзбиральних машин на звалище, поруч розбили намети та запевнили: підуть лише коли їм повернуть втрачені робочі місця, а в мерії відмовляться будувати паркінг на місці знесеного ринку.

«Вимагаємо припинити знищення торгового майданчика та залишити можливість працівникам ринку вільно торгувати своєю продукцією та, таким чином, мати можливість прогодувати понад 500 родин. Влада позбавляє нас останньої можливості заробітку, знищує таким чином сільське господарство області, викидає нас на вулицю, забирає будь-які засоби для існування», – переконує один з активістів страйку.

За словами підприємців, мер Львова Андрій Садовий пішов на поступки та пообіцяв їм, що 90 торгівців із п’ятиста гарантовано матимуть ряди на «Привокзальному ринку», або «Добробуті», решта ж кинуті напризволяще. Натомість власники базарів таку можливість спростовують, мовляв: вільних місць на ринках немає взагалі.

Підприємці вимагають зберегти ринок на площі Липневій і готові стояти до кінця «аж поки місто не втопиться у смітті».

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 13:58 :56