середа, 18 квітня, 2012, 14:00 Світ
Ватиканський секретний архів ще більш відкрито

17-18 квітня у Ватикані проходить наукова конференція, приурочена 400-річчю заснування Ватиканського секретного архіву. У заході під назвою «Religiosa Archivorum Custodia» беруть участь дослідники та науковці з усього світу.

Кардинал Рафаель Фаріно, директор Ватиканської Апостольської Бібліотеки, зазначив, що мета зустрічі – познайомити світ науки з досягненнями Ватиканського архіву за останнє 30-річчя. Єрарх підкреслив, що відбулися значні зміни в цій сфері діяльності Апостольської Столиці, завдяки новим надбанням і більш уважному дослідженню древніх джерел, наприклад подій наполеонівського періоду чи діяльності Держсекретаріату в середньовіччі.

Під час форуму вперше будуть представлені матеріали з нових фондів, ще частково закритих. Йдеться про архів Папської комісії з сакрального мистецтва в Італії, яка була заснована в 1924 р. і діяла до 1988 р.», – повідомив кардинал Фаріно. Крім того, як зазначив єрарх, учасники зустрічі присвятять багато уваги реорганізації архівів на тему II Ватиканського Собору, пише «Католицький оглядач».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 10:34 :25