Новини » Львів 18 квітня, 2012, 10:43
Для приміських маршрутів визначені кінцеві зупинки на території Львова

Як зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, до Львівської ЛОДА скеровано звернення повторно затвердити спільно запропоновані зміни у схемах руху приміських маршрутів.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Також пропонується зобов’язати управління розвитку інфраструктури ЛОДА внести зміни у відповідні паспорти маршрутів та укладені договори на перевезення.

Нагадаємо, раніше спільно з управлінням розвитку інфраструктури ЛОДА управління транспорту і зв’язку ЛМР узгодило кінцеві зупинки для 13 приміських маршрутів. «Цей перелік є лише початком роботи для погодження кінцевих зупинок приміських маршрутів на території Львова для забезпечення інтероперабельності обласної та міської мереж громадського транспорту в рамках завдання, яке поставив перед робочою групою голова ЛОДА Михайло Костюк», – зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

«Зараз склалась вкрай негативна ситуація внаслідок тотального дублювання приміськими маршрутами громадського транспорту міських маршрутів електротранспорту та автомобільного транспорту. Все це призводить до численних скарг від пасажирів, необґрунтованого перевищення пропускної здатності зупинок громадського транспорту і ділянок вулично-дорожньої мережі», – повідомили в управлінні транспорту і зв’язку ЛМР.

«Окремо слід зазначити, що будь-які погодження в тій чи іншій формі, надані раніше для приміських маршрутів громадського транспорту, фактично втратили свою силу, оскільки зараз в місті працює кардинально інша мережа маршрутів громадського транспорту. Крім того, вже частка автобусів великої пасажиромісткості (більше 100 пас.) становить близько 25% від щоденного випуску, що дозволяє ефективно та якісно обслуговувати наявні обсяги пасажиропотоків, в тому числі, і від приміських маршрутів», – повідомили в управлінні транспорту і зв’язку ЛМР.

 

Маршрут

Коректування

№111 Дубляни – Львів (вул. Виговського)

кінцева зупинка – приміський вокзал

№114 Сороки Львівські – Львів (вул. Виговського)

кінцева зупинка – вул. Під Дубом

№117 Винники – Лисиничі – Львів (вул. Виговського)

врегулювання роботи за існуючою схемою або закриття маршруту і організація перевезень до госпіталю у м. Винники міським маршрутом

№131 Рясна-Руська – Львів (вул. Княгині Ольги)

Рясна-Руська – кільцева дорога – вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Виговського – вул. Кульпарківська – Сокільники – ТРЦ King Cross

№138 Лапаївка – Львів (вул. Шафарика)

кінцева зупинка – пл. Кропивницького

№156 Зимна Вода – Львів

кінцева зупинка – пл. Кропивницького

№171 Басівка – Львів (приміський вокзал)

кінцева зупинка – вул. Симона Петлюри

№180А Дубляни – Львів (вул. Зернова)

без змін

№184А Рудно – Львів (вул. Миколайчука)

корекція через вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Левандівська – вул. Шевченка – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – вул. І.Мазепи – вул. Миколайчука

№217А Підбірці – Рясне-2

кінцева зупинка – пл. Петрушевича

№287 Рудно – Львів (вул. Драгана)

корекція через кільцева дорога – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – вул. Хуторівка

№121 Борщовичі – Львів (приміський вокзал)

кінцева зупинка – вул. Джерельна

№184 Рудно – Львів (вул. Університетська)

закриття

 

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 12:57 :57