Новини » Львів 4 квітня, 2012, 10:48
Українській Вікіпедії виповнилося 5 років

Сьогодні своє День народження відзначає українська Вікіпедія. Вона була створена 5 років тому, 4 квітня 2007 року.

Про це передає УНН

Українська Вікіпедія – україномовний розділ Вікіпедії – багатомовного інтернет-проекту зі створення вікі-енциклопедії, яку може редагувати кожний охочий користувач інтернету. На даний час кількість статей української Вікіпедії становить 377 132 – за цим показником вона перебуває на 14-му місці серед усіх мовних розділів сайту. 

Станом на 17 березня 2012 р. українська Вікіпедія посідає 14-те місце серед мовних розділів (між Вікіпедіями в’єтнамською та каталонською мовами) та третє місце серед слов’янських вікіпедій, маючих понад 370 тисяч статей. Для порівняння, англійська вікіпедія налічує понад 3 млн статей, німецька та французька – понад 1,2 млн, нідерландська – понад 1 млн статей, польська, італійська, японська, іспанська, португальська та російська – понад 700 тис.

Українська Вікіпедія посідає 5 місце у списку розділів Вікіпедії за розміром 1000 статей, які повинні бути в кожній Вікіпедії.

Якість енциклопедії в цілому за суто статистичним аналізом, що враховує лише частку статей серед загальної кількості сторінок та середню кількість редагувань на статтю, можна оцінити лише приблизно.

Як повідомлялося, раніше березневе оновлення рейтингу якості «Списку статей, які повинні бути у всіх Вікіпедіях» засвідчило, що українська Вікіпедія наразі посідає 5-те місце серед усіх 284 мовних розділів цієї всесвітньої онлайн-енциклопедії і найвище місце серед слов’янських Вікіпедій.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:26 :14