Новини » Газета ZIK 29 березня, 2012, 1:52
Доньці Римарської треба 7,5 млн грн

У п’ятницю благодійний фонд «Ми – єдина родина» у Палаці культури залізничників презентуватиме благодійний проект «Будинок турботи» – будівництво притулку для молодих інвалідів

Вартість проекту, згідно з поперед­ньою кошторисною оцінкою, становить 7,5 млн грн.

Це заклад для осіб з інвалідністю, які потребують постійного професійного медичного й реабілітаційного догляду, а також там можуть перебувати люди на періодичному патронажі. Вміщатиме він 108-140 осіб.

Як зазначають благодійники, вони беруть на себе зобов’язання щодо збору коштів на будівництво, його організацію та контроль, а також повне облаштування будинку для осіб з інвалідністю й передачі в експлуатацію львівській громаді. Також вони постійно інформуватимуть меценатів про процес реалізації проекту.

Згідно з даними обласного управління юстиції у Львівській області, керівником цього благодійного фонду є Руслана Римарська – донька екс-заступниці голови ДПА у Львівській області Надії Римарської, яка віднедавна працює в столиці заступником голови ДПА у місті Києві. Сам благодійний фонд не існує й року – його зареєстрували 23 грудня 2011-го.

На презентації проекту заплановано концерт музичного колективу «Віртуози Львова» та фуршет.

газета ZIK №12 (29 березня 2012р.)

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:39 :15