Новини » Львів 27 березня, 2012, 17:44
Мешканці Дублян потрапили на прийом в прокуратуру Львівщини

Сьогоднішній пікет мешканців Дублян біля стін прокуратури Львівської області не минув безслідно, ініціативну групу протестуючих прийняли в обласній прокуратурі.

Про це ЗІКу стало відомо зі слів представника ініціативної групи Світлани Нечипурної, яка побувала на прийомі в прокуратурі.

Як розповіла Світлана Нечипурна, мешканців прийняв заступник обласного прокурора Андрій Палюх. В ході розмови було досягнуто домовленості про окрему зустріч з новим прокурором області – Олегом Василенком, яка відбудеться наступного понеділка, 2 квітня.

Натомість, після завершення пікету у Львові, протестуючі провели ще одну акцію протесту, цього разу під стінами міської ради Дублян. До протестуючих вийшов міський голова Василь Попович. Відбулася розмова з міським головою.

Власник земельної ділянки, представник громади Юрій Процевич розповів міському голові про результати зустрічі у прокуратурі, про отримане запевнення розіслати відповідні запити на обласну прокуратуру та на Львівську обласну раду. Як повідомив Процевич, під час розмови прокурор, зокрема, повідомив протестуючим: «Відмінити акти нереально».

Мешканці поспішили висловити своє обурення, що з 2010 року не можуть почати будувати на законно отриманих ділянках. Мер Дублян повідомив, що міськрада не має впливу на перебіг справи, залишаючись нейтральною до вирішення справи у суді.

У відповідь мешканці обурилися бездіяльністю міського голови, після чого мер таки дав згоду організувати сьогодні ввечері зустріч усіх причетних до справи, за участю міських депутатів, голів депутатських комісій та обуреними мешканцями. Зі слів присутніх, інша жителька Дублян Ольга Кульбабчук, яка фігурує у справі, під час пікету у Львові також спробувала попасти на прийом до прокурора. натомість, зв’язатися з Кульбабчук на місці було неможливо. А коли мер попросив дати її телефон, ніхто з присутніх його не мав.

Мешканці розійшлися до вечора, висловлюючи надію, що прокуратура допоможе їм відстояти свої права, а також що міський голова, обраний громадою, також нарешті зможе вплинути на перебіг конфлікту.

Нагадаємо, сьогодні півсотні мешканців Дублян сьогодні прийшли пікетувати прокуратуру Львівської області. Вони виступають проти порушення їхніх прав власності на земельні ділянки, передає кореспондент ЗІКу.

Як розповіли учасники пікету, 180 власників державних актів на землю протягом 2,5 років не можуть розпочати будівництво на своїх ділянках, оскільки їхні акти постійно оскаржуються у судах і на ці ділянки накладаються арешти. Зокрема, йдеться про ділянки безпосередньо у Дублянах і на території Дублянської міської ради у селі Підліски площею по 7-12 соток.

«Серед нас є люди, які живуть в малозабезпечених будинках, які є ветеранами праці і які справді потребують покращення житлових умов. У нас є чоловік, який вже спробував заливати фундамент, але його оштрафувала наша міська рада за те, що він на власній ділянці намагався збудувати будинок», – розповіла жителька міста Дубляни, представник ініціативної групи Світлана Нечипурна.

Вона зазначила також, що судиться з ними і звертається у всі інстанції інша жителька Дублян Ольга Кульбабчук, але вони припускають, що хтось нею керує, тому що «звичайна, пересічна людина не може мати стільки образ на 180 людей».

«Швидше за все, вона є якоюсь лялькою, якою смикають, а за тими смиканнями є приховані рейдерські дії», – зазначила Світлана Нечипурна.

Мешканці Дублян вимагають від прокурора області, щоб він розглянув їхню ситуацію і щоб вони могли скористатися своїм правом на землю.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 07:37 :07