п'ятниця, 23 березня, 2012, 11:38 Львів
Журналіст Віталій Павлишин зник під час обідньої перерви

У редакції газети «Спортивка» працює оперативна група міліції, у всіх працівників беруть свідчення – з’ясовують, хто коли востаннє бачив головного редактора видання Віталія Павлишина, в яких стосунках з ним були.

Про це у коментарі ЗІКу повідомив видавець газети «Спортивка» Володимир Михальчук.

«Останній раз коли ми з ним виходили на зв’язок, це було в середу, в середу в обід – він в Червонограді вийшов пообідати, після цього його не бачили більше. В середу ввечері він мав приїхати до Львова в редакцію «Спортивки», бо в нас якраз випусковий день, і ми в цей день до ночі працюємо, але він не з’явився», – розповів колега Віталія Павлишина.

За його словами, в Червонограді Віталій Павлишин працює кілька місяців, він родом звідти. Більше часу проводив там, але суміщаючи дві посади, постійно їздив Червоноград-Львів.

Нагадаємо, 22 березня, батько головного редактора газети «Новини Прибужжя», що виходить у Червонограді, – Віталія Павлишина – звернувся з заявою у міліцію про зникнення сина.

Віталій Павлишин також є головним редактором газети «Спортивка» у Львові.

Як повідомили у ЦГЗ ГУ МВС України у Львівській області, Павлишин Віталій Ярославович (26.03.1973 р.н.) 21 березня 2012 року вийшов із приміщення редакції газети «Новини Прибужжя» і додому не повернувся. Усім, кому що небудь відомо про можливе місце перебування безвісти зниклого, міліція просить поінформувати телефоном «102».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:21 :42