Новини » Газета ZIK

Трави спалили на два мільйони

Більш як 2 млн грн – такі наслідки масового спалювання сухої трави на Львівщині лише за вихідні.

Загалом за суботу й неділю на гасіння торішньої рослинності рятувальникам довелося виїздити 110 разів – палали поля, гаї та придорожні смуги. В одному з випадків полум’я перекинулося на житловий дерев’яно-шлакоблочний будинок (Жовківський район). У згарищі виявили труп 37-річного власника будинку. 

Доки «працьовиті» українці наводять лад на полях, пожежники підраховують збитки. Кожен підпал трави, який їм доводиться гасити, спричиняє непрямі збитки: зазвичай на пожежу виїжджають два автомобілі, в кожному з яких по чотири особи. Окрім того, є ще витрати амортизаційні, на паливно-мастильні матеріали тощо. Загалом гасіння однієї пожежі, як повідомили в центрі зв’язків із громадськістю ГУ МНС у Львівській області, оцінюють у 19 тисяч гривень!

«Минулої весни в сухий період також були підпали рослинності, однак цього року особливо багато загорань», – каже помічник начальника ГУ МНС у Львівській області Віталій Туровцев. Окрім виїздів на гасіння сухої трави, рятувальники Львівщини за вихідні загасили вісім невеликих пожеж. 

газета ZIK №11 (22 березня 2012р.)

Loading...