понеділок, 19 березня, 2012, 12:22 Львів
Садовий радить не починати виставу, якщо хоч один хам припаркується біля Опери

Міський голова Львова Андрій Садовий обіцяє перекрити автомобілям шлях під Оперний театр і пропонує не починати вистави, якщо хоч одна машина заїде туди.

В Оперному театрі навалою автівок обурені. Тут планують встановити обмежувачі – кам’яні півкулі на тротуарі, але тільки за міський кошт, бо в театру грошей на це немає, повідомляє телеканал ZIK.

«Я знаю, що є плани зробити такі півкулі, як є біля Матінки Божої, щоб обмежити доступ машин. Бо такі речі, як ДАІ, як знаки, навряд чи допоможуть, – каже заступник гендиректора Львівського національного академічного театру опери і балету Юрій Грех. – Те, що сталось, для мене логічно. Це як вислід тих заходів, які тут були. Біля театру розбивають намети із пампушками, пускають сюди коней, і, як наслідок, люди не вважають цю площу чимось святим. А так би мало бути».

Немає грошей на наведення ладу і в Галицькій районній адміністрації. І найближчим часом не буде – попереджають одразу.

«Цього року, на жаль, немає достатньої кількості коштів, щоб облаштувати клумби або обмежувачі в’їзду біля Оперного театру», – повідомила голова Галицької райадміністрації м. Львова Ірина Маруняк.

Однак мер Львова Андрій Садовий, схоже, знає, де знайти гроші. Принамні, обіцяє вже цьогоріч перекрити водіям шлях до Опери.

«Обмеження треба буде цього року поставити, але обмеження не вирішує проблеми. Бо якщо людина своїм авто заїжджає під головний вхід Оперного, то означає, що у людини проблеми з головою, тому що тверезомислячий собі того не дозволить, – каже міський голова Львова Андрій Садовий. – Але Опера не мала права починати дійство, поки би всі машини звідси не поїхали. Я з паном Едером, директором театру, у четвер на сесії поговорю і наполегливо запропоную, щоб при будь-якому дійстві, хоч один хам заїде сюди, то не починати вистави. Бо це є неповага до громади».

Громада ж, схоже, налаштована песимістично. Львів’яни, які ходять пішки, кажуть – жодна огорожа не вирішить проблеми аби-якого паркування.

«Трохи далі є такі кулі на тротуарі, то навіть туди заїжджають. Тому як треба, то вони заїдуть і тут», «Багачі ставлять свої машини тут на показуху, щоб вкотре показати свій високий фінансовий статус», – кажуть перехожі львів’яни.

Нагадаємо, нещодавно, коли відбувався конкурс Міс Львова, нахабні водії паркувалися ледь не на сходах Оперного. Представники львівського бомонду не соромилися порушувати правила зупинки та стоянки транспортних засобів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 03:02 :41