Новини » Газета ZIK

Нового прокурора представлять 14 березня

Прокурора Львівщини Віталія Ковбасюка звільнили з посади.

 Як повідомили в Генеральній прокуратурі, новим прокурором буде Олег Василенко, який раніше займав посаду прокурора Сумської області.

41-річний Олег Василенко родом із Липецька (Росія). 15 років він жив у Ямполі. Навчався в Українській національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «правознавство». Перше місце праці – слідчий-стажер Канівської міжрайонної прокуратури Черкаської області. Далі кар’єра молодого спеціаліста швидко пішла вгору. Через п’ять років він уже працює в центральному апараті Генеральної прокуратури України на різних посадах. Далі – у столичній прокуратурі, а також на Кіровоградщині. Серед найбільших його досягнень – посада начальника Головного управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами й іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України. 

Як повідомила речник прокуратури у Львівській області Мар’яна Гайовська, наразі Олег Василенко перебуває у відпустці. Офіційне його представлення відбудеться 14 березня. Тим часом Віталія Ковбасюка призначено першим заступником керівника Дніпровської екологічної прокуратури.

газета ZIK №9 (8 березня 2012р.)

Loading...