Новини » Львів 6 березня, 2012, 11:44
Визначні жінки Львівщини аплодували вітанню Януковича зі святом весни

У львівському Палаці Потоцьких відбулася урочиста зустріч відомих жінок області з різних галузей під гаслом «Жінка – берегиня українського народу», яку на виконання ініціативи Президента організував голова Львівської ОДА Михайло Костюк.

 Про це 6 березня повідомив кореспондент ЗІКу.

Як повідомив на початку заходу ведучий, такі зустрічі відбуваються з ініціативи Президента України по всій Україні і присвячені українським жінкам, темі материнства і дитинства.

Як повідомили ЗІКу організатори, на зустріч було запрошено 60 визначних жінок – представниць різних галузей з усіх районів Львівщини, зокрема 7 багатодітних матерів, 5 з яких мають звання Мати-героїня. Прибуло – 59 жінок.

Свято розпочалося трансляцією кількахвилинного відеозапису з привітанням Президента України Віктора Януковича для жінок зі святом весни.

«Як Президент я робитиму все, щоб ви жили у добрі та достатку, щоб кожен ваш день був сонячним», – заявив Янукович. Присутні жінки Львівщини оплесками зустріли привітання Президента.

З вітальним словом виступив і голова Львівської ОДА Михайло Костюк, який зазначив, що сьогодні в Україні не можливо без активної позиції жінок у суспільних та політичних процесах.

Від жіночого товариства слово взяла директор львівської школи-садка «Софія» Ірина Даць, яка звернулася до голови ЛОДА зі словами: «Беріться за будь-яку справу, але пам’ятайте, що вона у тому числі має приносити радість жінці».

«Нехай нам наша влада зробить так, щоб ми завжди усміхалися», – зазначила Ірина Даць.

З пісенним вітанням на урочистостях виступили дитячий ансамбль «Цьомочки», народний артист України Мар’ян Шуневич та чоловічий квартет «Бельканто».

З нагоди свята весни присутні жінки отримали троянду та подарунки від Львівської ОДА.

Після урочистостей журналіст ЗІКу зустріла колегу з іншого львівського інтернет-видання, яка, ділячись враженнями від зустрічі, розповіла, що їй теж вручили троянду, однак при виході з зали працівники ЛОДА, перепитавши чи є вона у списках запрошених, квітку відібрали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 02:27 :48