Новини » Політика 6 березня, 2012, 10:31
Литвин хоче дати кожній жінці чоловіка

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає завжди шанобливо і уважно ставитися до жінок. «Необхідно, щоб кожна жінка не була самотньою», – сказав він.

Виступаючи у понеділок на урочистому зібранні з нагоди 8 березня у м. Баранівка Житомирської області, В. Литвин наголосив на важливості поваги до найближчих людей – матерів, жінок, доньок. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

«Найбільше пісень в Україні – про матір, що є свідченням того, що мати у кожного є найріднішою, найсильнішою і наймудрішою жінкою», – сказав він.

«Необхідно, щоб кожна жінка не була самотньою», – зазначив В. Литвин. За його словами, «необхідно підтримати, оточити увагою тих жінок, які в силу різних життєвих обставин залишилися наодинці зі своїми проблемами». «Всі ми повинні разом працювати в цьому плані», – додав він.

Вітаючи жінок зі святом 8 березня, В. Литвин наголосив, що це свято «повинно бути хоча б років п’ять 365 разів на рік». На переконання керівника парламенту, «коли люди підтримують один одного, бачать один в одному позитив, тоді всі пори року людини щасливі, тоді і суспільство рухається вперед». «Я переконаний, що саме на цьому тримається світ», – додав він.

В. Литвин вручив посвідчення Почесного звання і знаки «Мати – героїня» чотирьом жінкам. Ще 46 жінок – трудівниць Житомирщини отримали від керівника парламенту цінні подарунки. Цього ж дня В. Литвин провів зустріч з головами районних жіночих рад.

Нагадаємо, активістки жіночих громадських організацій запропонували голові ВРУ негайно скласти свої повноваження. Приводом для цього стало зневажливе «привітання» українського жіноцтва з уст В. Литвина, в йому прозвучала образа честі та гідності.

Водночас депутат Ірина Геращенко на своєму Facebook повідомила, що спікер парламенту в особистій телефонній розмові вибачився за свої слова про те, що «жінка стоїть на нижчому щаблі».

«Володимир Михайлович зазначив, що його інтерв’ю було перекручене і неправильно сприйняте, що навпаки, він говорив про те, що потрібно ламати суспільні стереотипи щодо присутності жінок в політиці і не пояснювати брак жінок в політиці якимись там історичними чи іншими передумовами», – зазначила Геращенко.

За її словами, Литвин вибачився також перед іншими жінками-депутатами.

«Погодився з тим, що і сам як голова ВР має жорстко реагувати на будь-які дискримінаційні заяви по відношенню до жінок в політиці. Каже, що підготував статтю про необхідність залучення активного жінок в політику, де буде викладена його справжня позиція», – зазначила вона.

Геращенко підкреслила, що Литвин говорив дуже емоційно, мовляв, «жодним чином не мав на увазі принизити жінок».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:33 :47