Новини » Газета ZIK

Керівник Мостиського райвідділу піде за статтею?

Начальник Мостиського райвідділу міліції Львівщини, якого 22 лютого спіймали в нетверезому стані за кермом, написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Утім, як повідомив керівник міліції Львівщини Олександр Рудяк, звільняти порушника в такий спосіб наміру не мають.

«Ми подали клопотання про звільнення начальника Мостиського райвідділу за порушення дисциплінарного статуту в Міністерство внутрішніх справ», – сказав ZIKу Олександр Рудяк. П’яним за кермом правоохоронця виявила мобільна група ГУ МВС України у Львівській області. Як повідомив керівник міліції області, такі перевірки тепер проводять щодня.

За інформацією ДАІ у Львівській області, про порушення правил керування транспортним засобом було складено протокол (за ст. 130 Адміністративного кодексу) і направлено на розгляд до суду. За водіння в нетверезому стані порушникові загрожує штраф у розмірі від 2550-ти до 3400 гривень і позбавлення права керувати авто до двох років. 

Як відомо, Мостиський райвідділ міліції з листопада 2011 року очолює підполковник міліції Іван Волошин. Цікаво, що 7 лютого на прес-конференції начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк сказав, що має претензії до роботи саме керівника Мостиського, а також Кам’янсько-Бузького рай­відділів міліції.

Газета ZIK №8 (1 березня 2012р.)

Loading...