Новини » Політика 28 лютого, 2012, 17:06
КОД не представляє справжню опозицію, – Юрій Костенко

«Батьківщина», «Фронт змін» і «Свобода» узурпували КОД (Комітет опору диктатурі) і ультимативно запропонували влитися у них решті партіям.

Таку заяву в політичній програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом. Бліц» зробив голова Української народної партії, народний депутат України Юрій Костенко.

«Решті партіям сказали вибрати, в яку з трьох партій делегувати одного чи двох своїх представників. А коли я поцікавився, яку програму буде КОД реалізовувати в разі перемоги, мені відповіли, що це питання зараз неважливе, – розповів нардеп. – Уявіть собі, коли Іван Заєць 22 січня прийшов на Софіївський майдан (а він той, із кого починалася українська державність), йому не дали ні мікрофона, ні маніфесту про об’єднання, де усі підписувалися. І таких, як він, багато. Це означає, що КОД не представляє всю опозицію».

Юрій Костенко дивується, «як диктатуру можна змінити через вуличну діяльність із гарною назвою, як Комітет опору диктатурі? Опозиція повинна не стільки заявити про формальне об’єднання, скільки говорити мовою європейської демократичної практики. А це означає пропонувати альтернативний план розвитку держави замість риторики «донецькі погані».

Нардеп заявив: «Оскільки в КОДі не знайшлося місця європейським демократичним партіям, тому ми йдемо іншим шляхом. Ми почали творення потужної правоцентриської політичної сили. Ми ведемо переговори з партіями, діяльність яких базується на тих же українських цінностях і програмових засадах: «Наша Україна», Республіканська партія «Собор», «Українська платформа» Жебрівського і Конгрес українських націоналістів. Зараз, на жаль, українська опозиційність залишається тоталітарною за духом, тому рецепти ви чуєте такі, як навчив Лєнін: «цю владу треба знищити». Якщо раніше опозиційні об’єднанння давали радикальні зміни, то зараз КОД не спроможний навіть сформулювати програмних засад опозиції».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 20:41 :21