Новини » Газета ZIK 23 лютого, 2012, 21:42
Чому у Львові так смердить

Спеціальна робоча група Львівської міської ради протягом кількох мі­сяців вивчала питання смороду у Львові. Дійшла висновку, що проблема – в неналежному очищенні промислових стоків. Ще одна робоча група за результатами замірів повітря з’ясувала, що смердить нам зі східної частини міста.

-Микола Одуха, головний технолог ЛКП «Львівводоканал», розповів ZIKу також, що для зменшення неприємного запаху необхідно реконструювати вентиляційну систему колекторів і купити спеціальну машину для миття каналізації. Коштує вона 6 млн грн, але таких грошей у мерії немає. Як і нема ще 70 мільйонів для вирішення проблеми в комплексі. За словами Володимира Олійника, в. о. директора департаменту житлового господарства й інфраструктури, комплексну програму модернізації львівської каналізації депутати відправили на доопрацювання. Тому тепер від них залежить, чи буде виділено кошти. 

Поки депутати і чиновники розмірковують, ми вирішили з’ясувати у фахівців із різних галузей, що вони думають про причину смороду у Львові і чи можна цьому зарадити.   

Що думають дорожники

Одна з причин смороду в місті – відсутність гідрозатворів на каналізаційних люках, які мали б не випускати неприємних запахів із колекторів. За словами Ігоря Булика, директора ВАТ «ЛСБМУ-1», в Україні таких просто не виготовляють. 

– Я вже 30 років працюю у цій сфері і звертався до різних фірм – ніхто гідрозатворів не робить! – розпачає він. – Усі, що є наразі, – ще австрійські та польські. 

І лише в центральній частині міста. Але після реставрації вони чомусь зникають. За свою фірму гарантую: гідрозатвори відновлюємо і встановлюємо на місце.

Коли ж вони відсутні, мали б використовувати пластмасові трійники, які під час перепадів тисків затримують випари каналізації і стримують запах. Але багато ремонтників не практикують цього, оскільки це додаткові витрати грошей і часу. 

Що думають науковці

Володимир Чернюк, керівник кафедри гідравліки та сантехніки НУ «Львівська політехніка», вважає, що головна причина поганого запаху в місті – це несанкціоновані та погано очищені стоки підприємств. На думку фахівця, єдине реальне вирішення цієї проблеми – реконструкція системи вентиляції львівських колекторів. 

– Наш порятунок – це хороша вентиляція, – каже Чернюк. – У Львові є комплексний колектор, тобто всі стоки – і побутові, і виробничі, і дощові – сходяться докупи. Побудувати новий дуже дорого. Це нереально – розкопати всі вулиці і покласти ще по дві труби. 

Тому Чернюк переконаний, що врятує Львів від смороду проект кафедри. 

В мерії закладено 300 тисяч гривень на розробку проекту примусового вентилювання каналізаційних колекторів. Проте коли кошти будуть виділені, невідомо.  

– Ми пропонуємо зробити таку вентиляцію, щоби все виводилося вище будинків і розсіювалося в атмосфері, тоді не буде запахів, – пояснив він. – Ми однаково не зможемо боротися зі всіма порушниками. Крім того, так чи інакше погані запахи з каналізації виділяються. Стоки, які взимку там течуть, мають температуру +8 і вищу, а коли на вулиці -20… Теплі гази легші, ніж холодне повітря. У підсумку вони підіймаються на поверхню. 

Що думають екологи

Ще одна з версій смороду – намули. Але фахівці переконані, що це не може бути серйозною проблемою. По-перше, конструкція колекторів передбачає нахил, завдяки якому стічна рідина все змиває. Намули можуть хіба забити колектор. Але тоді ми не просто відчули б запах, а й побачили б його причину на вулицях міста. 

Підтверджує це і Дмитро Скрильніков, голова ГО «Бюро екологічних розслідувань». Як основний доказ називає те, що поблизу мулових майданчиків немає такого смороду, як у місті.

– Мул має неприємний запах, – каже він. – Але ж є факт, що смердить саме з каналізаційних труб. 

Що думають синоптики

Одне з поширених тверджень – що на сморід у місті має вплив атмосферний тиск. Ігор Федик, начальник Львівського регіонального центру з гідрометеорології, пояснив, що це не так. 

– На наявність чи відсутність запаху в місті не впливає атмосферний тиск сам по собі, – каже він – Просто коли цей показник низький, підвищується вологість повітря, а відтак стає більше води в колекторах, відбувається змивання – і запаху немає. Коли тиск піднімається, це означає, що приходить антициклон, стає сухіше, повітря чистіше і більш розріджене, тому відчутно неприємний запах. Зараз, через морози, води мало, тому колектори сухі і всі запахи сильно чути. 

Що думають підприємці

Головний «обвинувачуваний» у цій ситуації – завод «Ензим». Його назва давно на слуху всіх львів’ян. Проте Роза Бурко, директор із кадрових питань та побуту ПрАТ «Ензим», наполягає, що до смороду підприємство непричетне. 

– Ми працюємо 365 днів на рік і стоки скидаємо герметичним способом. У нас є договір із «Львівводоканалом», і якщо трапляється якесь перевищення норми, ми за все платимо. І до запаху це не має жодного стосунку. Нас постійно перевіряють екологи – і жодних зауважень не виникає. Перед потраплянням у каналізацію стоки проходять попередню очистку на спорудах підприємства.

Комісія міської ради знайшла перевищення недозволених речовин і у стоках львівських кондитерів. Тоді їх звинувачували у скидуванні до каналізації дріжджів, які можуть викликати такий запах.   

– Ми взагалі не використовуємо дріжджів, – каже Геннадій Радченко, директор із корпоративних питань компанії Nestle в Україні. – Комісія тоді не змогла назвати інших причин, тому ця дискусія не має жодного сенсу. Зрештою, думаю, ніхто не вірить, що причиною смороду у Львові може бути «Світоч». Ми навіть не вважаємо за необхідне виправдовуватися. Це те саме, що аргументувати, що ви – не верблюд. 

Визнали на підприємстві лише те, що протягом кількох минулих років на 40% зменшилося споживання води і, як наслідок, на 10-15% зріс показник фосфатів у стоках. Це речовина, що міститься у пральному порошку, але, як запевнив Радченко, жодного стосунку до виникнення неприємного запаху не має.

Що думають мікробіологи

Фосфати – речовини доволі шкідливі, але смороду справді не спричиняють. Натомість живі мікроорганізми, які, природно, є в кожній каналізації, викликають неприємний запах. На думку Ірини Білінської, старшого викладача кафедри мікробіології ЛНУ ім. І. Франка, сморід у місті – це продукт розкладу мікроорганізмів. 

– Ми співпрацювали з «Львівводоканалом» і висіювали бактерії та мікроби, які є в каналізації, – каже вона. – Це цілий список гнильних мікроорганізмів. У результаті розщеплення білка утворюються  речовини аміни, які, власне, і мають цей неприємний запах. Єдиний порятунок – змивати ці мікроорганізми. Зауважте: коли йдуть рясні дощі, запаху немає, бо колектори наповнені водою і все змивається. 

Мікробіолог також навела простий приклад: якщо на тривалий термін поїхати з дому, то після приїзду у квартирі відчутний неприємний запах. Усе тому, що  каналізаційні труби не змивались і бактерії розмножилися. Ірина Білінська також каже, що в деяких країнах борються з цим явищем у свій спосіб – час від часу запускають у колектори спеціальний газ, який знищує мікроорганізми.

Підготували: Наталя Горбань, Ірина  Залецька, Наталя Онисько
газета ZIK
№7 (23 лютого 2012р.)

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 09:21 :08