вівторок, 21 лютого, 2012, 11:48 Львів
Управління транспорту ЛМР розірвало договір з перевізником 1001 маршруту

На гарячу лінію телеканалу ZIK звернулися мешканці Рясного-1, які поскаржилися, що затверджений мерією 1001 маршрут сполученням Рясне-1–Ашан не їздить. Начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міськради Микола Жук пояснив, що з перевізником на маршрут №1001 управління транспорту і зв’язку ЛМР наразі розірвало договір.

Як повідомляють журналісти «Огляду дня», що на каналі ZIK, головний транспортник Львова Микола Жук визнав: тисячу перший маршрут існує в теорії, але на практиці – на їздить. Бо не рентабельний. За словами начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради, згідно з розрахунками перевізника, на пальне щодня на кожен автобус витрачали 600 гривень, а за проїзд збирали максимум 200 гривень.

«Був підписаний тимчасовий договір, перевізник поїздив три дні, і, на жаль, відмовився курсувати, ми розірвали договір з тим перевізником, кількість людей на тому маршруті невелика», – зазначає М. Жук.

Але проект маршруту №1001 у мерії не закривають. Як тільки знайдуть нового перевізника, який погодиться обслуговувати цей напрямок, автобуси додаткового маршруту знову поїдуть у Рясне-1.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 03:52 :40