Новини » Економіка 8 лютого, 2012, 14:23
Кошти ЄС на енергозбереження в Україні не використовувалися, – Держенергоефективності

Кошти фінансової допомоги Європейського Союзу на реалізацію програм з енергозбереження в Україні ні в минулому році, ні в поточному не використовувались.

Про це йдеться в офіційній заяві Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо спростування недостовірної інформації.

Держенергоефективності України закликає ЗМІ не поширювати неправдиву інформацію.

Нагадаємо, сьогодні, 8 лютого, газета «Комерсант Украина» опублікувала статтю «Украина предстала в новом свете» (автор Сергій Сидоренко), в якій зазначається, що 31 млн євро бюджетної допомоги Європейського Союзу на реалізацію програм з енергозбереження в Україні минулого року були витрачені не за призначенням.

У Держенергоефективності наголошують, що це абсолютно недостовірна інформація.

Рішення Уряду про передачу цих коштів Держенергоефективності України на виконання заходів Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки було прийняте 17 жовтня 2011 року.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив передачу Держенергоефективності бюджетних призначень у розмірі 310 млн гривень лише 6 грудня 2011 року. Відповідно у 2011 році ці кошти використані не були і на сьогодні знаходяться на рахунках Державної казначейської служби.

На думку Агентства, йдеться про інформаційну провокацію.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 11:48 :02